חיפוש
 
 
 
 

אודותינו

 
 

גירים אוטומטיים - צומת סגולה מספק שירות תיקון גירים אוטומטיים של כל סוגי הרכב. העסק מנוהל על ידי שני שותפים: ספי כהנוביץ' ויניב אלי. יניב הינו בעל 15 שנות ניסיון בתחום, ובמסגרת זו עבודה בארה"ב; ספי למד הנדסת מכונות והינו בעל ניסיון בעבודה כאיש שירות במחלקה הטכנית של חברת דוד לובינסקי בע"מ (יבואנית פיג'ו וסיטרואן).

בדיקה חינם ושיפוץ מקצועי
הבדיקה נעשית בחינם, ולאחריה ניתנת הצעת מחיר. השיפוץ עצמו נעשה במקום על ידי ספי או יניב וכולל את פירוק הגיר מרכב הלקוח והרכבתו בחזרה.

 

 

 

תמונה

 

דיאגנוזה ממוחשבת
ברשותנו מחשבי דיאגנוזה לכל סוגי הרכב. איתור התקלה נעשה באמצעות התחברות למחשבו של כל רכב ובדיקת התקלות שמזוהות על ידו בגיר, דבר שמקל על ביצוע הדיאגנוזה.

יושר, הגינות ואחריות
אנו נותנים שנת אחריות על רוב הגירים המשופצים, ועושים הכול כדי לפתור את הבעיה מיסודה, ולא רק את הסימפטומים השטחיים.

אנו שמחים לספק ללקוחותינו שירות הגון וישר, ומאמינים כי מדיניות זו משתלמת ללקוחותינו ולנו, בטווח הקצר והארוך. כאשר לקוח מגיע והבעיה אינה בגיר - אנו מאתרים את מקורה ומפנים את בעל הרכב לגורם מקצועי שיוכל לתקן אותה.

הסמכה ותעודות
יניב הינו בעל הסמכה למכונאות מחברת Snap on האמריקאית, ולספי תעודת מהנדס מכונות מאוניברסיטת תל אביב. לבית העסק הסמכה של משרד התחבורה לניהול עסק בתחום גירים אוטומטיים ורישיון מטעם משרד התחבורה מספר 11167.

במסגרת השירות, על כל שיפוץ גיר מקבלים לקוחותינו שטיפת רכב מבפנים ומבחוץ.

צרו קשר ותיהנו מהשירות המקצועי וההגון ביותר.

 

   

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר